Результати чемпіонату (2015)

Вітаємо всіх учасників чемпіонату з відмінними результатами! Більшість учасників продемонструвала високий рівень володіння інформаційними технологіями. На даній сторінці опубліковано офіційні результати другого туру чемпіонату. З використанням вкладок ти можеш переглядати результати за різними категоріями (як загальні, так і за кожним завданням або класом окремо).


Підсумкове місце Учасник Клас Школа
1 Чорноус Станіслава Володимирівна 11 Полтавська обласна гісназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка
2 Новік Наталія Олегівна 10 Полтавська обласна гімназія-інтернат імені А.С.Макаренка
3 Сушко Владислава Володимирівна 11 Полтавська обл. гімназія-інтернат для обдаров. дітей ім А.С.Макаренка
4 Мірошник Станіслав Миколайович 11 Обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому Педагогічному Коледжі імені А.С.Макаренка
5 Кушніренко Віталій Сергійович 11 Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка 
5 Пуденко  Андрій  Юрійович 10 Областная гимназия-интернат для одаренных детей им. А. С. Макаренко
6 Рєзнік Роман Вікторович 11 Полтавська обласна гімназія-інтернат імені А. С. Макаренка
7 Качан  Наталія Олегівна  10 Полтавський обласний ліцей-інтернат імені А. С. Макаренка
8 Слюсаренко Денис Геннадійович 11 Максимівський НВК
9 Мазоха Владислав Сергійович 11 ліцей №1
10 Дяченко Максим Миколайович 11 Полтавська обласна гімназія-інтернат імені А.С. Макаренка
11 Іванова Юлія Анатоліївна 10 обласний ліцей "Політ" при КПК імені А.С.Макаренка
12 Карпенко Марія Сергіївна 11 Полтавська ЗШ І-ІІІ ступенів № 26
13 Сіркович Арсен Ігорович 9 Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1
14 Пізняк Тетяна Євгеніївна 7 Ковалівська гімназія-інтернат для обдарованих дітей А.С.Макаренка.
15 Самченко Ангеліна Вікторівна 10 Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки
15 Тютюнник Олександр Сергійович 10 Супрунівский НВК
16 Магеря Дмитро Юрійович 11 Ліцей "Політ"
17 Іванко Вікторія Олександрівна 10 Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка
17 Опанасюк Олексій Миколайович 10 Ліцей "Політ"
18 Якименко Вячеслав Вячеславович 11 Ліцей «Політ»
19 Ластовина Владислав Валерійович 11 Лютенська ЗОШ
20 Гончаров Кирило Олексійович 11 Миргородська Гімназія імені Тараса Григоровича Шевченка
20 Грибенюк Артем Олександрович  10 Гімназія №13
20 Литовченко Максим Русланович 10 Полтавська обласна гімназія-інтернат ім.А.С.Макаренка
20 Улізько  Юрій  Віталійович  11 Миргородська гімназія імені Тараса Григоровича Шевченка 
21 Гринь Аліна Вікторівна 10 Гімназія №31
22 Буга Марина Валеріївна 10 ліцей ""Політ" при Кременчуцькому педколеджі імені А. С. Макаренка
22 Охріменко Вікторія Юріївна 11 Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
23 Говтяниця Андрій Олексійович 10 Полтавський навчально - виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16
23 Гонтар Валерія Анатоліївна 9 Полтавська обласна гімназія-інтернат імені А.С.Макаренка
24 Малонога Андрій Федорович 11 Мачухівський НВК
24 Толмачова Вероніка Юріївна 10 Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки
25 Писана Богдана Олександрівна 11 ЗОШ №26
26 Данилейко Артем Сергійович 10 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
26 Дерябін Микита Євгенійович 9 Ліцей Політ
26 Солод Владислава Сергіївна 11 Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
27 Куцевалов Данило Вячеславович 10 СЗОШ №3 ім. В. О. Нижниченка
27 Рокіта Яна Анатоліївна 9  Полтавська ЗШ №26
27 Симоненко Ірина Володимирівна  7 Бодаквянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Цибульник Сергій Сергійович 10 СЗОШ I-III ступенів №5
29 Нікольській Андрій Артурович 10 Ліцей "Політ"
29 Сергієнко Даниїл Ігорович 11 ПНВК Паросток
30 Величко  Олександра  Віталіївна 10 Полтавська гімназія № 17
31 Гігашвілі Євгеній Володимирович 7 ЗШ №26
32 Деревянко Дмитро Сергійович 11 Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
32 Хруппа Анастасія Сергіївна 9 ЗШ № 26
33 Дяченко Ірина Анатоліївна 10 Бодаквянська ЗОШ 
34 Цюпак Назар Юрійович 6 Зіньківська спеціалізована школа 1-3 ступенів № 1
35 Навроцький Віталій Віталійович 11 ліцей "Політ" при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка
36 Вертелецька  Ірина  Юріївна 10 Полтавська гімназія № 17
37 Данюк Максим Сергійович 10 СЗОШ №3 імені В.О.Нижниченка
38 Власенко Мирослав Валерійович 10 Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки №1 
39 Шпортко Владислав Юрійович 6 Івановоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
40 Мілуш Вероніка Олександрівна 10 НВК №16

Учасник Клас Місце

1 завдання

2 завдання

3 завдання

4 завдання

5 завдання

6 завдання

Чорноус Станіслава Володимирівна 11 14 8 2 2 6 3
Новік Наталія Олегівна 10 1 1 26 9 9 6
Сушко Владислава Володимирівна 11 16 11 1 11 2 17
Мірошник Станіслав Миколайович 11 6 11 20 3 1 19
Кушніренко Віталій Сергійович 11 8 7 9 8 11 26
Пуденко  Андрій  Юрійович 10 5 12 6 19 16 11
Рєзнік Роман Вікторович 11 10 2 15 5 16 26
Качан  Наталія Олегівна  10 7 5 7 25 16 16
Слюсаренко Денис Геннадійович 11 2 3 27 18 9 19
Мазоха Владислав Сергійович 11 18 24 9 4 6 22
Дяченко Максим Миколайович 11 18 18 4 7 12 26
Іванова Юлія Анатоліївна 10 9 20 33 14 5 8
Карпенко Марія Сергіївна 11 3 19 12 21 16 20
Сіркович Арсен Ігорович 9 16 7 14 13 16 26
Пізняк Тетяна Євгеніївна 7 18 4 3 30 16 23
Самченко Ангеліна Вікторівна 10 24 16 19 9 10 18
Тютюнник Олександр Сергійович 10 16 36 20 1 16 7
Магеря Дмитро Юрійович 11 19 35 12 6 3 22
Іванко Вікторія Олександрівна 10 7 6 23 21 16 26
Опанасюк Олексій Миколайович 10 12 10 25 32 16 4
Якименко Вячеслав Вячеславович 11 5 23 32 17 4 19
Ластовина Владислав Валерійович 11 8 22 5 26 16 25
Гончаров Кирило Олексійович 11 20 36 21 6 16 5
Грибенюк Артем Олександрович  10 21 16 13 18 10 26
Литовченко Максим Русланович 10 8 11 17 26 16 26
Улізько  Юрій  Віталійович  11 20 36 28 3 16 1
Гринь Аліна Вікторівна 10 4 36 21 32 10 2
Буга Марина Валеріївна 10 19 36 20 12 7 12
Охріменко Вікторія Юріївна 11 14 13 22 27 16 14
Говтяниця Андрій Олексійович 10 15 15 20 20 16 21
Гонтар Валерія Анатоліївна 9 17 10 10 28 16 26
Малонога Андрій Федорович 11 13 17 16 22 16 26
Толмачова Вероніка Юріївна 10 19 29 17 13 6 26
Писана Богдана Олександрівна 11 11 33 8 20 16 24
Данилейко Артем Сергійович 10 27 32 19 15 8 16
Дерябін Микита Євгенійович 9 24 14 30 16 13 20
Солод Владислава Сергіївна 11 23 36 13 16 3 26
Куцевалов Данило Вячеславович 10 19 15 17 29 16 22
Рокіта Яна Анатоліївна 9 16 21 17 22 16 26
Симоненко Ірина Володимирівна  7 6 9 29 32 16 26
Цибульник Сергій Сергійович 10 22 17 11 28 16 26
Нікольській Андрій Артурович 10 22 28 24 27 16 9
Сергієнко Даниїл Ігорович 11 21 24 18 30 16 17
Величко  Олександра  Віталіївна 10 24 25 29 25 12 13
Гігашвілі Євгеній Володимирович 7 24 30 18 24 13 22
Деревянко Дмитро Сергійович 11 20 29 31 21 15 19
Хруппа Анастасія Сергіївна 9 17 36 17 23 16 26
Дяченко Ірина Анатоліївна 10 26 13 34 32 16 15
Цюпак Назар Юрійович 6 25 15 32 32 14 19
Навроцький Віталій Віталійович 11 22 31 33 10 16 26
Вертелецька  Ірина  Юріївна 10 26 27 26 26 16 18
Данюк Максим Сергійович 10 28 26 31 32 16 10
Власенко Мирослав Валерійович 10 20 34 22 32 14 26
Шпортко Владислав Юрійович 6 25 25 35 31 16 26
Мілуш Вероніка Олександрівна 10 28 36 36 32 16 26

11 клас

Учасник Школа Місце
Чорноус Станіслава Володимирівна Полтавська обласна гісназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка 1
Сушко Владислава Володимирівна Полтавська обл. гімназія-інтернат для обдаров. дітей ім А.С.Макаренка 2
Мірошник Станіслав Миколайович Обласний ліцей "Політ" при Кременчуцькому Педагогічному Коледжі імені А.С.Макаренка 3
Кушніренко Віталій Сергійович Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка  4
Рєзнік Роман Вікторович Полтавська обласна гімназія-інтернат імені А. С. Макаренка 5
Слюсаренко Денис Геннадійович Максимівський НВК 6
Мазоха Владислав Сергійович ліцей №1 7
Дяченко Максим Миколайович Полтавська обласна гімназія-інтернат імені А.С. Макаренка 8
Карпенко Марія Сергіївна Полтавська ЗШ І-ІІІ ступенів № 26 9
Магеря Дмитро Юрійович Ліцей "Політ" 10
Якименко Вячеслав Вячеславович Ліцей «Політ» 11
Ластовина Владислав Валерійович Лютенська ЗОШ 12
Гончаров Кирило Олексійович Миргородська Гімназія імені Тараса Григоровича Шевченка 13
Улізько  Юрій  Віталійович  Миргородська гімназія імені Тараса Григоровича Шевченка  13
Охріменко Вікторія Юріївна Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів 14
Малонога Андрій Федорович Мачухівський НВК 15
Писана Богдана Олександрівна ЗОШ №26 16
Солод Владислава Сергіївна Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 17
Сергієнко Даниїл Ігорович ПНВК Паросток 18
Деревянко Дмитро Сергійович Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 19
Навроцький Віталій Віталійович ліцей "Політ" при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка 20

10 клас

Учасник Школа Місце
Новік Наталія Олегівна Полтавська обласна гімназія-інтернат імені А.С.Макаренка 1
Пуденко  Андрій  Юрійович Областная гимназия-интернат для одаренных детей им. А. С. Макаренко 2
Качан  Наталія Олегівна  Полтавський обласний ліцей-інтернат імені А. С. Макаренка 3
Іванова Юлія Анатоліївна обласний ліцей "Політ" при КПК імені А.С.Макаренка 4
Самченко Ангеліна Вікторівна Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки 5
Тютюнник Олександр Сергійович Супрунівский НВК 5
Іванко Вікторія Олександрівна Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка 6
Опанасюк Олексій Миколайович Ліцей "Політ" 6
Грибенюк Артем Олександрович  Гімназія №13 7
Литовченко Максим Русланович Полтавська обласна гімназія-інтернат ім.А.С.Макаренка 7
Гринь Аліна Вікторівна Гімназія №31 8
Буга Марина Валеріївна ліцей ""Політ" при Кременчуцькому педколеджі імені А. С. Макаренка 9
Говтяниця Андрій Олексійович Полтавський навчально - виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 10
Толмачова Вероніка Юріївна Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки 11
Данилейко Артем Сергійович Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 12
Куцевалов Данило Вячеславович СЗОШ №3 ім. В. О. Нижниченка 13
Цибульник Сергій Сергійович СЗОШ I-III ступенів №5 14
Нікольській Андрій Артурович Ліцей "Політ" 15
Величко  Олександра  Віталіївна Полтавська гімназія № 17 16
Дяченко Ірина Анатоліївна Бодаквянська ЗОШ  17
Вертелецька  Ірина  Юріївна Полтавська гімназія № 17 18
Данюк Максим Сергійович СЗОШ №3 імені В.О.Нижниченка 19
Власенко Мирослав Валерійович Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки №1  20
Мілуш Вероніка Олександрівна НВК №16 21

9 клас

Учасник Школа Місце
Сіркович Арсен Ігорович Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 1
Гонтар Валерія Анатоліївна Полтавська обласна гімназія-інтернат імені А.С.Макаренка 2
Дерябін Микита Євгенійович Ліцей Політ 3
Рокіта Яна Анатоліївна  Полтавська ЗШ №26 4
Хруппа Анастасія Сергіївна ЗШ № 26 5

7 клас

Учасник Школа Місце
Пізняк Тетяна Євгеніївна Ковалівська гімназія-інтернат для обдарованих дітей А.С.Макаренка. 1
Симоненко Ірина Володимирівна  Бодаквянська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2
Гігашвілі Євгеній Володимирович ЗШ №26 3

6 клас

Учасник Школа Місце
Цюпак Назар Юрійович Зіньківська спеціалізована школа 1-3 ступенів № 1 1
Шпортко Владислав Юрійович Івановоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 2